Pohár starších žáků


Rozpis soutěže

1. kolo

21.9.2019 00:00 SK Děčín - STEPP Praha 14:4
21.9.2019 00:00 SK UP Olomouc - AstenJohnson Strakonice "A" 10:9
21.9.2019 00:00 STEPP Praha - SK UP Olomouc 11:7
21.9.2019 00:00 SK Děčín - AstenJohnson Strakonice "A" 18:4
21.9.2019 00:00 SK Děčín - SK UP Olomouc 21:11
21.9.2019 00:00 STEPP Praha - AstenJohnson Strakonice "A" 5:4
21.9.2019 00:00 TJ Tábor - AstenJohnson Strakonice "B" 2:28
21.9.2019 00:00 KVS Plzeň - SK Slavia Praha 11:17
21.9.2019 00:00 TJ Tábor - KVS Plzeň 3:15
21.9.2019 00:00 SK Slavia Praha - AstenJohnson Strakonice "B" 12:14
21.9.2019 00:00 AstenJohnson Strakonice "B" - KVS Plzeň 22:9
21.9.2019 00:00 TJ Tábor - SK Slavia Praha 3:21

2. kolo

3.11.2019 00:00 SK Slavia Praha - TJ Tábor 17:6
3.11.2019 00:00 AstenJohnson Strakonice "B" - TJ Slavia Hradec Králové 11:10
3.11.2019 00:00 SK Slavia Praha - AstenJohnson Strakonice "B" 15:13
3.11.2019 00:00 TJ Tábor - TJ Slavia Hradec Králové 8:20
3.11.2019 00:00 AstenJohnson Strakonice "B" - TJ Tábor 26:5
3.11.2019 00:00 SK Slavia Praha - TJ Slavia Hradec Králové 10:6
2.11.2019 00:00 SK UP Olomouc - SK Děčín 9:19
2.11.2019 00:00 STEPP Praha - SKP Kometa Brno 3:10
2.11.2019 00:00 SK Děčín - SKP Kometa Brno 16:10
2.11.2019 00:00 SK UP Olomouc - STEPP Praha 13:1
3.11.2019 00:00 SK Děčín - STEPP Praha 13:9
3.11.2019 00:00 SK UP Olomouc - SKP Kometa Brno 10:11

3. kolo

23.11.2019 13:00 SKP Kometa Brno - SK UP Olomouc 12:13
23.11.2019 14:00 SK Děčín - AstenJohnson Strakonice "A" 23:4
23.11.2019 16:00 AstenJohnson Strakonice "A" - SK UP Olomouc 17:19
23.11.2019 17:00 SKP Kometa Brno - SK Děčín 6:13
24.11.2019 09:00 SK UP Olomouc - SK Děčín 4:20
24.11.2019 10:00 SKP Kometa Brno - AstenJohnson Strakonice "A" 15:11
23.11.2019 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - KVS Plzeň 14:7
23.11.2019 11:00 SK Slavia Praha - KVS Plzeň 18:6
23.11.2019 13:00 SK Slavia Praha - TJ Tábor 25:3
23.11.2019 14:00 TJ Slavia Hradec Králové - TJ Tábor 19:13
23.11.2019 16:00 TJ Tábor - KVS Plzeň 9:20
23.11.2019 17:00 TJ Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha 18:16

4. kolo

7.12.2019 14:45 STEPP Praha - AstenJohnson Strakonice "A" 10:7
7.12.2019 16:45 SKP Kometa Brno - SK UP Olomouc 10:11
7.12.2019 13:30 AstenJohnson Strakonice "B" - KVS Plzeň 17:13
7.12.2019 14:30 TJ Tábor - TJ Slavia Hradec Králové 2:23
7.12.2019 17:30 TJ Tábor - KVS Plzeň 8:21
7.12.2019 18:30 AstenJohnson Strakonice "B" - TJ Slavia Hradec Králové 21:5
8.12.2019 08:00 STEPP Praha - SKP Kometa Brno 2:6
8.12.2019 09:00 SK UP Olomouc - AstenJohnson Strakonice "A" 19:10
8.12.2019 11:00 STEPP Praha - SK UP Olomouc 12:6
8.12.2019 12:00 SKP Kometa Brno - AstenJohnson Strakonice "A" 20:9
8.12.2019 08:00 KVS Plzeň - TJ Slavia Hradec Králové 13:25
8.12.2019 09:00 AstenJohnson Strakonice "B" - TJ Tábor 17:3