1. liga mužů - základní část


Rozpis soutěže

1. kolo

2.11.2019 00:00 STEPP Praha - SKP Kometa Brno 8:9
2.11.2019 00:00 STEPP Praha - TJ Slavia Hradec Králové 14:13
2.11.2019 00:00 SK Slavia Praha - TJ Slavia Hradec Králové 18:10
2.11.2019 00:00 SK Slavia Praha - SKP Kometa Brno 9:7
2.11.2019 00:00 KVP Přerov - KVS Plzeň 15:7
2.11.2019 00:00 KVP Přerov - AstenJohnson Strakonice 12:10
2.11.2019 00:00 SK UP Olomouc - KVS Plzeň 17:9
2.11.2019 00:00 SK UP Olomouc - AstenJohnson Strakonice 15:13

2. kolo

23.11.2019 10:30 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha 12:11
23.11.2019 18:30 AstenJohnson Strakonice - SK Slavia Praha 8:14
23.11.2019 12:00 TJ Slavia Hradec Králové - SK UP Olomouc 11:8
23.11.2019 18:00 TJ Slavia Hradec Králové - KVP Přerov 11:15
23.11.2019 11:25 SKP Kometa Brno - KVP Přerov 16:7
23.11.2019 18:25 SKP Kometa Brno - SK UP Olomouc 8:6
24.11.2019 14:30 KVS Plzeň - SK Slavia Praha 4:11
24.11.2019 17:15 KVS Plzeň - STEPP Praha 6:15

3. kolo

7.12.2019 12:15 AstenJohnson Strakonice - SKP Kometa Brno 9:6
7.12.2019 16:00 AstenJohnson Strakonice - TJ Slavia Hradec Králové 12:11
7.12.2019 11:15 KVS Plzeň - TJ Slavia Hradec Králové 11:10 (P)
7.12.2019 15:50 KVS Plzeň - SKP Kometa Brno 5:6
7.12.2019 11:00 STEPP Praha - SK UP Olomouc 14:9
7.12.2019 19:00 STEPP Praha - KVP Přerov 15:12
7.12.2019 13:30 SK Slavia Praha - KVP Přerov 11:8
7.12.2019 17:45 SK Slavia Praha - SK UP Olomouc 13:6

4. kolo

18.1.2020 19:15 SKP Kometa Brno - TJ Slavia Hradec Králové 22:7
18.1.2020 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - SKP Kometa Brno 11:14
18.1.2020 20:30 STEPP Praha - SK Slavia Praha 8:7 (P)
18.1.2020 17:50 SK UP Olomouc - KVP Přerov 16:13
19.1.2020 10:00 KVP Přerov - SK UP Olomouc 11:13
19.1.2020 08:40 AstenJohnson Strakonice - KVS Plzeň 8:9 (P)
19.1.2020 14:30 KVS Plzeň - AstenJohnson Strakonice 8:13
19.1.2020 18:30 SK Slavia Praha - STEPP Praha 12:15

5. kolo

1.2.2020 10:45 AstenJohnson Strakonice - SK UP Olomouc 11:10 (P)
1.2.2020 10:15 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha 9:8 (P)
1.2.2020 11:30 SKP Kometa Brno - SK Slavia Praha 15:6
1.2.2020 11:00 KVS Plzeň - KVP Přerov 5:17

6. kolo

1.2.2020 18:00 AstenJohnson Strakonice - KVP Přerov 10:13
1.2.2020 18:15 TJ Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha 9:14
1.2.2020 17:30 SKP Kometa Brno - STEPP Praha 12:9
1.2.2020 17:00 KVS Plzeň - SK UP Olomouc 7:17

7. kolo

15.2.2020 00:00 SK UP Olomouc - SKP Kometa Brno 8:9
15.2.2020 00:00 SK UP Olomouc - TJ Slavia Hradec Králové 17:6
15.2.2020 00:00 KVP Přerov - TJ Slavia Hradec Králové 12:11
15.2.2020 00:00 KVP Přerov - SKP Kometa Brno 11:12
15.2.2020 00:00 SK Slavia Praha - AstenJohnson Strakonice 6:7
15.2.2020 00:00 SK Slavia Praha - KVS Plzeň 14:5
15.2.2020 00:00 STEPP Praha - KVS Plzeň 14:4
15.2.2020 00:00 STEPP Praha - AstenJohnson Strakonice 15:14

8. kolo

29.2.2020 00:00 SKP Kometa Brno - KVS Plzeň 22:2
29.2.2020 00:00 SKP Kometa Brno - AstenJohnson Strakonice 11:10
29.2.2020 00:00 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 10:14
29.2.2020 00:00 TJ Slavia Hradec Králové - KVS Plzeň 9:5
29.2.2020 00:00 SK UP Olomouc - SK Slavia Praha 12:11 (P)
29.2.2020 00:00 SK UP Olomouc - STEPP Praha 8:10
29.2.2020 00:00 KVP Přerov - STEPP Praha 9:8
29.2.2020 00:00 KVP Přerov - SK Slavia Praha 11:10 (P)