1. liga mužů


Rozpis soutěže

1. kolo

5.11.2016 13:00 SK Slavia Praha - SKP Kometa Brno 7:6
5.11.2016 18:00 SK Slavia Praha - TJ Slavia Hradec Králové 18:9
5.11.2016 11:00 STEPP Praha - TJ Slavia Hradec Králové 12:7
5.11.2016 19:00 STEPP Praha - SKP Kometa Brno 11:12
5.11.2016 10:45 SK UP Olomouc - KVS Plzeň 15:8
5.11.2016 17:15 SK UP Olomouc - AstenJohnson Strakonice 11:18
5.11.2016 11:15 KVP Přerov - AstenJohnson Strakonice 13:7
5.11.2016 19:00 KVP Přerov - KVS Plzeň 16:4

2. kolo

19.11.2016 11:30 SKP Kometa Brno - KVP Přerov 13:7
19.11.2016 18:00 SKP Kometa Brno - SK UP Olomouc 20:7
19.11.2016 19:00 AstenJohnson Strakonice - SK Slavia Praha 11:15
20.11.2016 09:30 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha 13:18
19.11.2016 10:50 TJ Slavia Hradec Králové - SK UP Olomouc 11:10
19.11.2016 17:50 TJ Slavia Hradec Králové - KVP Přerov 6:15
20.11.2016 13:00 KVS Plzeň - SK Slavia Praha 8:26
20.11.2016 16:00 KVS Plzeň - STEPP Praha 7:17

3. kolo

3.12.2016 11:30 SKP Kometa Brno - KVS Plzeň 18:3
3.12.2016 18:30 SKP Kometa Brno - AstenJohnson Strakonice 21:8
3.12.2016 10:00 SK Slavia Praha - KVP Přerov 6:7
3.12.2016 18:00 SK Slavia Praha - SK UP Olomouc 11:8
3.12.2016 11:00 STEPP Praha - SK UP Olomouc 14:13 (P)
3.12.2016 19:00 STEPP Praha - KVP Přerov 10:11 (P)
3.12.2016 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 12:13 (P)
3.12.2016 19:00 TJ Slavia Hradec Králové - KVS Plzeň 17:7

4. kolo

17.12.2016 11:30 SKP Kometa Brno - TJ Slavia Hradec Králové 9:10 (P)
17.12.2016 10:00 SK Slavia Praha - STEPP Praha 10:8
17.12.2016 19:00 KVP Přerov - SK UP Olomouc 11:10
14.1.2017 10:00 AstenJohnson Strakonice - KVS Plzeň 17:11

5. kolo

17.12.2016 18:00 TJ Slavia Hradec Králové - SKP Kometa Brno 7:9
17.12.2016 19:00 STEPP Praha - SK Slavia Praha 10:8
17.12.2016 13:45 SK UP Olomouc - KVP Přerov 4:9
14.1.2017 16:00 KVS Plzeň - AstenJohnson Strakonice 5:14

6. kolo

28.1.2017 11:30 AstenJohnson Strakonice - KVP Přerov 13:11
28.1.2017 16:30 AstenJohnson Strakonice - SK UP Olomouc 18:17
28.1.2017 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha 11:20
28.1.2017 17:45 TJ Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha 8:16
28.1.2017 19:00 SKP Kometa Brno - STEPP Praha 9:10
29.1.2017 10:30 SKP Kometa Brno - SK Slavia Praha 9:7
28.1.2017 13:00 KVS Plzeň - SK UP Olomouc 7:12
28.1.2017 16:00 KVS Plzeň - KVP Přerov 5:18

7. kolo

18.2.2017 12:00 STEPP Praha - KVS Plzeň 11:4
18.2.2017 18:00 STEPP Praha - AstenJohnson Strakonice 12:10
18.2.2017 11:00 SK Slavia Praha - AstenJohnson Strakonice 18:6
18.2.2017 17:00 SK Slavia Praha - KVS Plzeň 8:9 (P)
18.2.2017 10:00 KVP Přerov - SKP Kometa Brno 9:8
18.2.2017 19:00 KVP Přerov - TJ Slavia Hradec Králové 18:5
18.2.2017 10:45 SK UP Olomouc - TJ Slavia Hradec Králové 10:13
18.2.2017 17:45 SK UP Olomouc - SKP Kometa Brno 10:11

8. kolo

11.3.2017 11:00 AstenJohnson Strakonice - TJ Slavia Hradec Králové 12:11 (P)
11.3.2017 19:00 AstenJohnson Strakonice - SKP Kometa Brno 15:14
11.3.2017 12:00 KVS Plzeň - SKP Kometa Brno 6:14
11.3.2017 16:00 KVS Plzeň - TJ Slavia Hradec Králové 6:8
11.3.2017 10:00 KVP Přerov - SK Slavia Praha 11:13
11.3.2017 17:00 KVP Přerov - STEPP Praha 9:8
11.3.2017 10:45 SK UP Olomouc - STEPP Praha 13:17
11.3.2017 17:15 SK UP Olomouc - SK Slavia Praha 21:15