Rozpis soutěže

1. kolo

25.11.2017 10:00 SK Slavia Praha - SKP Kometa Brno 4:9
25.11.2017 17:45 SK Slavia Praha - TJ Slavia Hradec Králové 9:10
25.11.2017 11:15 STEPP Praha - TJ Slavia Hradec Králové 13:7
25.11.2017 19:00 STEPP Praha - SKP Kometa Brno 7:8 (P)
25.11.2017 10:45 SK UP Olomouc - KVS Plzeň 8:5
25.11.2017 17:15 SK UP Olomouc - AstenJohnson Strakonice 16:5
25.11.2017 11:45 KVP Přerov - AstenJohnson Strakonice 14:11
25.11.2017 17:15 KVP Přerov - KVS Plzeň 10:9

2. kolo

3.12.2017 10:00 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha 9:16
3.12.2017 13:15 AstenJohnson Strakonice - SK Slavia Praha 15:11
2.12.2017 11:00 KVS Plzeň - STEPP Praha 12:11 (P)
2.12.2017 15:00 KVS Plzeň - SK Slavia Praha 9:10
2.12.2017 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - KVP Přerov 5:11
2.12.2017 18:00 TJ Slavia Hradec Králové - SK UP Olomouc 8:11
2.12.2017 11:30 SKP Kometa Brno - SK UP Olomouc 10:4
2.12.2017 18:30 SKP Kometa Brno - KVP Přerov 11:10 (P)

3. kolo

16.12.2017 12:15 KVP Přerov - STEPP Praha 10:7
16.12.2017 17:15 KVP Přerov - SK Slavia Praha 16:13
16.12.2017 11:00 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 12:16
16.12.2017 18:00 TJ Slavia Hradec Králové - KVS Plzeň 9:5
16.12.2017 11:30 SKP Kometa Brno - KVS Plzeň 6:5
16.12.2017 18:30 SKP Kometa Brno - AstenJohnson Strakonice 17:7
16.12.2017 10:45 SK UP Olomouc - SK Slavia Praha 16:10
17.12.2017 10:45 SK UP Olomouc - STEPP Praha 12:14

4. kolo

13.1.2018 10:15 KVP Přerov - SK UP Olomouc 14:11
13.1.2018 18:00 TJ Slavia Hradec Králové - SKP Kometa Brno 8:12
13.1.2018 11:30 SKP Kometa Brno - TJ Slavia Hradec Králové 13:9
13.1.2018 19:15 SK UP Olomouc - KVP Přerov 4:14
13.1.2018 10:00 SK Slavia Praha - STEPP Praha 9:10 (P)
13.1.2018 13:00 STEPP Praha - SK Slavia Praha 11:10
3.2.2018 10:00 KVS Plzeň - AstenJohnson Strakonice 11:12
3.2.2018 19:00 AstenJohnson Strakonice - KVS Plzeň 7:9

5. kolo

10.2.2018 11:00 AstenJohnson Strakonice - KVP Přerov 12:14
10.2.2018 19:00 AstenJohnson Strakonice - SK UP Olomouc 6:0
10.2.2018 11:00 KVS Plzeň - SK UP Olomouc 6:0
10.2.2018 16:00 KVS Plzeň - KVP Přerov 10:4
10.2.2018 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha 8:12
10.2.2018 11:30 SKP Kometa Brno - SK Slavia Praha 18:7
10.2.2018 18:30 SKP Kometa Brno - STEPP Praha 7:10
10.2.2018 19:00 TJ Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha 9:13

6. kolo

10.3.2018 10:00 AstenJohnson Strakonice - TJ Slavia Hradec Králové 15:7
10.3.2018 19:00 AstenJohnson Strakonice - SKP Kometa Brno 12:18
10.3.2018 12:30 KVS Plzeň - SKP Kometa Brno 6:16
10.3.2018 18:30 KVS Plzeň - TJ Slavia Hradec Králové 13:7
10.3.2018 10:00 SK Slavia Praha - SK UP Olomouc 12:10
10.3.2018 17:45 SK Slavia Praha - KVP Přerov 5:8
10.3.2018 11:15 STEPP Praha - KVP Přerov 5:9
10.3.2018 19:00 STEPP Praha - SK UP Olomouc 16:4

7. kolo

17.3.2018 11:15 SK Slavia Praha - KVS Plzeň 11:5
17.3.2018 20:00 SK Slavia Praha - AstenJohnson Strakonice 17:9
17.3.2018 10:00 STEPP Praha - AstenJohnson Strakonice 8:7
17.3.2018 19:00 STEPP Praha - KVS Plzeň 6:2
24.3.2018 10:10 KVP Přerov - TJ Slavia Hradec Králové 19:11
24.3.2018 18:15 KVP Přerov - SKP Kometa Brno 9:8
24.3.2018 12:15 SK UP Olomouc - SKP Kometa Brno 8:12
24.3.2018 18:15 SK UP Olomouc - TJ Slavia Hradec Králové 16:11