Rozpis soutěže

1. kolo

8.10.2016 13:00 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha "M" 15:14
8.10.2016 16:00 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha "M" 12:6
8.10.2016 15:00 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha "A" 12:5
8.10.2016 17:30 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha "A" 16:9
14.5.2017 10:00 STEPP Praha "M" - TJ Slavia Hradec Králové 5:14
14.5.2017 13:00 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 12:15
14.5.2017 16:00 STEPP Praha "M" - AstenJohnson Strakonice 13:14

2. kolo

22.10.2016 11:30 STEPP Praha "A" - TJ Slavia Hradec Králové 6:6
1.1.1970 14:00 STEPP Praha "A" - TJ Slavia Hradec Králové 6:9
23.10.2016 09:30 STEPP Praha "M" - AstenJohnson Strakonice 7:12
23.10.2016 13:30 STEPP Praha "M" - AstenJohnson Strakonice 4:7
20.5.2017 12:00 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha "M" 12:8
20.5.2017 14:00 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha "M" 14:10
20.5.2017 16:00 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 16:12

3. kolo

12.11.2016 10:30 STEPP Praha "A" - SC Chemnitz II 12:11
12.11.2016 12:30 STEPP Praha "M" - TJ Slavia Hradec Králové 9:14
12.11.2016 13:30 STEPP Praha "A" - SC Chemnitz II 9:9
12.11.2016 16:30 STEPP Praha "M" - TJ Slavia Hradec Králové 8:9
4.6.2017 11:00 AstenJohnson Strakonice - TJ Slavia Hradec Králové 9:7
4.6.2017 13:00 STEPP Praha "M" - TJ Slavia Hradec Králové 10:8
4.6.2017 15:00 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha "M" 15:10

4. kolo

27.11.2016 13:30 SC Chemnitz II - STEPP Praha "M" 6:10
27.11.2016 15:30 SC Chemnitz II - STEPP Praha "M" 8:11
26.11.2016 16:00 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 12:10
26.11.2016 18:30 TJ Slavia Hradec Králové - AstenJohnson Strakonice 9:12

5. kolo

10.12.2016 11:30 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha "A" 13:8
10.12.2016 15:00 AstenJohnson Strakonice - STEPP Praha "A" 9:7
11.12.2016 10:00 TJ Slavia Hradec Králové - SC Chemnitz II 16:12
11.12.2016 12:30 TJ Slavia Hradec Králové - SC Chemnitz II 12:17

6. kolo

28.1.2017 16:30 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha "M" 12:11
28.1.2017 19:00 TJ Slavia Hradec Králové - STEPP Praha "M" 16:8
9.4.2017 10:00 SC Chemnitz II - AstenJohnson Strakonice 9:11
9.4.2017 12:00 SC Chemnitz II - AstenJohnson Strakonice 15:15

7. kolo

12.2.2017 09:30 STEPP Praha "A" - AstenJohnson Strakonice 7:14
12.2.2017 12:00 STEPP Praha "A" - AstenJohnson Strakonice 9:13
18.2.2017 13:00 STEPP Praha "M" - SC Chemnitz II 6:0
18.2.2017 16:00 STEPP Praha "M" - SC Chemnitz II 6:0

8. kolo

4.3.2017 13:45 SC Chemnitz II - TJ Slavia Hradec Králové 8:9
4.3.2017 16:00 SC Chemnitz II - TJ Slavia Hradec Králové 11:14
5.3.2017 10:00 STEPP Praha "M" - STEPP Praha "A" 13:12
5.3.2017 13:00 STEPP Praha "M" - STEPP Praha "A" 10:13

9. kolo

26.3.2017 10:00 SC Chemnitz II - STEPP Praha "A" 9:9
26.3.2017 13:00 SC Chemnitz II - STEPP Praha "A" 7:8
25.3.2017 10:00 AstenJohnson Strakonice - TJ Slavia Hradec Králové 12:7
25.3.2017 12:00 AstenJohnson Strakonice - TJ Slavia Hradec Králové 15:9

10. kolo

8.4.2017 17:00 AstenJohnson Strakonice - SC Chemnitz II 16:14
8.4.2017 19:00 AstenJohnson Strakonice - SC Chemnitz II 14:13
9.4.2017 14:00 STEPP Praha "A" - STEPP Praha "M" 16:8
9.4.2017 17:00 STEPP Praha "A" - STEPP Praha "M" 7:8